Sakret Logo

Klientas: Sakret, UAB

Tipas: Gamybinė įmonė (statybinės medžiagos)

Sakret Logo

Apie klientą:

UAB SAKRET Lietuva savo veiklą pradėjo 2006 m. rugsėjo 13 dieną, kaip įvairios paskirties SAKRET statybinių mišinių importuotoja ir platintoja Lietuvoje.

Vizija – šiuolaikiškas statybinių mišinių gamintojas ir platintojas, siūlantis platų produktų asortimentą ir užtikrinantis aukščiausią jų ir aptarnavimo kokybę.

Misija – statybų rinkos dalyviams pasiūlyti visais aspektais konkurencingus sausuosius ir paruoštus naudoti statybinius mišinius, komplektuojamus elementus ir technologijas, leidžiančius atlikti pačias įvairiausias statybos, remonto ir renovacijos darbų užduotis.

Kiekvienos gamyklos laboratorijos yra aprūpintos šiuolaikine laboratorine įranga, sėkmingai naudojama kasdienei kokybės kontrolei atlikti, jose dirba aukštos kvalifikacijos ir didelę patirtį turintys darbuotojai. Gaminami produktai ir technologijos nuolat tikrinamos ne tik laboratorinėmis, bet ir praktinio darbo ir eksploatavimo sąlygomis. Kokybės klausimais nuolat bendraujama su statybos darbus atliekančiais profesionalais.

Problemy:

  • Neatsekami Logistikos pirkimai

  • Didelės krovinių kainos

  • Didelis žmogiškųjų klaidų kiekis

GoRamp Bauroc

Wyniki:

  • Praplėstas vežėjų ratas
  • Sumažintos darbuotojų klaidos
  • Pagerėjo pervežimų kaina -10%
  • Net 70% mažiau operatyvinio darbo
  • Dėka skaitmenizuotos ir lengvai pasiekiamos informacijos, ginčai sprendžiami daug efektyviau.

Pagrindinė priežastis kodėl buvo pasirinktas GoRamp sprendimas:
Pilnas atsekamumas apie logistikos pirkimus

Opinie klientów:

Alexander Toropchin, dyrektor, Sakret Litwa:

„GoRamp System pomaga mi, jako kierownikowi firmy, widzieć wyniki firmy w wygodny i przejrzysty sposób. Pomaga mi to opracowywać przyszłe strategie i plany wydajności, które dodatkowo optymalizują nasze procesy biznesowe i zapewniają naszym klientom usługi najwyższej jakości ”

Chcesz to wypróbować?

Zamów bezpłatną sesję demonstracyjną z naszymi ekspertami logistycznymi, aby poznać nasze innowacyjne rozwiązania