GoRamp order management

Logistikos IT sprendimų randasi vis daugiau ir dar prieš kelis metus egzistavęs standartas procesus valdyti žodine informacija, ekselio failais, užrašų knygelėse ar telefoniniais skambučiais ir email’ais – šiandien užleidžia vietas inovatyviems, lengvai valdomiems online sprendimams, kurie ne tik padeda nustatyti paslėptus tiekimo grandinės trūkumus, bet ir pagerina logistikos proceso valdymo efektyvumą.

Vienas tokių įrankių –

 

Sandėlio Kiemo valdymo sistemos arba Warehouse Time Slot Management System.

 

GoRamp

Tokio tipo sistemos padeda optimizuoti sandėlių darbuotojų bei krovimo rampų veiklą. Sprendimas taip pat sumažina vilkikų prastovas bei pašalina chaotišką vilkikų susikaupimą ir nereikalingą judėjimą sandėlyje. Viena svarbiausių verčių ilgalaikėje perspektyvoje – centralizuota informacija, kuri leidžia turėti pilną atsekamumą bei kurti efektyvinimo planus.

Didesnė logistikos procesų pasiūla pradėjo rastis visai neseniai. Naudojant Kiemo valdymo sistemą, optimizuojamas pristatymo procesas kaip visuma ir papildomos transporto logistikos valdymo sistemų funkcijos. Cituojame vieną iš sandėlio darbuotojų: „ Tokios sistemos išstumia mus iš tamsiųjų amžių, suteikia skaidrumą ir analizės pagrindą, taip pat visišką vilkikų atvykimo ir iškrovimo/ pakrovimo proceso kontrolę, bei suteikia išteklių valdymą.“Pradiniame tiekimo grandinės valdymo etape daugelis kompanijų kontroliuoja informaciją naudodamos įmonės išteklių planavimo (ERP) sistemą. Kitame gamybos proceso gale jie naudoja sandėlio Likučių valdymo įrankius, kurie padeda sužiūrėti produkcijos valdymą..Tačiau iki kiemo valdymo sistemų atsiradimo įmonės neturėjo galimybės kontroliuoti atvažiuojančių mašinų laikų, kas leidžia efektyviai planuotis produkcijos pasiskirstymą sandėlyje, prie rampų bei žmogiškuosius išteklius sandėlyje. Kiemo valdymo sistemos suteikia proceso matomumą, o tai galiausiai padidina klientų aptarnavimo lygį “.

Laikas — Pinigai

Freight ORder

Dažnai Kiemo valdymo sistemos suteikia ne tik patogesnį valdymą, bet ir taupo tiesiogines išlaidas. Pavyzdžiui vairuotojams atvykus į sandėlį, jie turi tam tikrą laiką kroviniams iškrauti ar pasikrauti. Dėl prastovų, kurios kyla dėl neaiškaus darbo grafiko – mokamos baudos, kurios dažnu atveju tampa ir papildomu laiku ginčų sprendimams. Atsekamumo nėra – daug laiko ir piniginių išlaidų tenka žodinės informacijos suvaldymui.

Taip pat tiekimo grandinės valdymo sistemos optimizuoja pakrovimo ir iškrovimo operacijas, taupydamos laiką ir pinigus, taip pat pagerindamos ir darbuotojų darbo kokybę, bei klientų aptarnavimą. Kiemo valdymo sistemos gali padidinti pakrovimo ir iškrovimo proceso našumą ir 30% optimizuoti krovinių pristatymo valdymo.

Tokie kiemo valdymo įrankiai padeda žymiai sumažinti darbo ir administracinius išteklius, sandėlių darbuotojų užimtumą ir turėti pilną, skaitmenizuotą informaciją, bei dokumentaciją apie vykdomus darbus.

Jungiant tokius sprendimus su TMS debesijos pagrindu sukurtais logistikos sprendimais užtikrinamas bendravimas realiu laiku su tiekimo grandinės partneriais ir valdyti siuntas internetu. Todėl visa logistikos grandis tampa vientisa ir lengvai valdoma. Mažėja piniginiai ir žmogiškieji resursai.

Kiemo valdymo sistemų kaina


Kaina dažnai gali tapti priežastimi, kuri atgraso nuo sistemų diegimo įmonės veikloje, tačiau svarbu suprasti, kad kurtis atskirus sprendimus įmonės veikloje ne tik nebėra populiaru dėl didelių laiko ir piniginių sąnaudų projekto įgyvendinimui, administravimui bei naujinimui bet ir nebėra labai prasminga. Rinkoje randasi vis daugiau sprendimų kurie sprendžia problemas tiek kaip atskiras, tiek kompleksiškai. Skaičiais grindžiama, kad debesų technologijos gali žymiai sumažinti įmonės veiklos sąnaudas, nes klientas moka tik už mėnesinį svetainės nuomos mokestį, kuris yra keliolika kartų mažesnis už realią produkto kainą net imant kelių metų pinigines sąnaudas. Sprendimai yra nuolat naujinimi ir visuomet atitinka rinkos standartą, o produkto palaikymą teikia sprendimų tiekėjas. Tiesą sakant, sistemos naudojimas tapo absoliučiai prieinamu įrankiu tiek didelėms, tiek mažoms įmonėms, turinčioms gana kuklų biudžetą. Nauda yra akivaizdi abiem atvejais.

Taigi, kiemo valdymo sistemos leidžia optimizuoti logistikos procesus, yra lengvai diegiami ir atneša aiškiai pamatuojamus rezultatus kaštų sutaupymuose. Taip pat leidžia centralizuotai valdyti visą informaciją, turėti pilną atsekamumą ir kurti efektyvinimo planus.

Norėdami sužinoti daugiau apie GoRamp “Kiemo valdymo Sistemą” užsiregistruokite nemokamai konsultacijai su ekspertais, kurie detaliai paaiškins kaip įrankis gali būti pritaikytas atsižvelgiant į faktinius Jūsų įmonės procesus.